Dom / PROJEKTOWANIE

Hotel EI Encanto

05. 26, 2020

El Encanto to idealne miejsce, aby uciec od zgiełku miasta, zrelaksować się w słońcu i cieszyć się stylem Zatoki Meksykańskiej.


Hotel EI Encanto


Hotel EI Encanto


Hotel EI Encanto


Zdrzemnąłem się pod parasolem

Rozmawiając i śmiejąc się z bliskimi i przyjaciółmi

Leżenie na plaży

Spraw sobie przyjemność opalaniem

Pływanie w morzu

Uwolnij swoją naturę dzięki surfowaniu!


Hotel EI Encanto


Hotel EI Encanto


Ten hotel, położony u podnóża wybrzeża Pacyfiku, jest miejscem odpoczynku wielu samotnych celebrytów i gwiazd filmowych. Posiada duże trawniki i ogrody, a stawy, strumienie i drzewa w tym hotelu są pomysłowo zaprojektowane. Hotel dysponuje także basenem bez krawędzi o długości 20 metrów, gdzie Goście mogą korzystać z peelingów z pestek winogron, maseczek na bazie olejków eterycznych i masaży aerobowych w gorącym źródle. .


Hotel EI Encanto


Hotel EI Encanto


Hotel EI Encanto położony jest niecałe 3,5 km od Misji w Santa Barbara i Ogrodu Botanicznego w Santa Barbara oraz zaledwie 10 minut jazdy od miejskiego pola golfowego w Santa Barbara. Oprócz słońca i niekończącej się urokliwej morskiej wody, hotel otoczony jest naturalną scenerią, która gwarantuje każdemu turystowi wyjątkowe wakacje. Jest wyposażony w bibliotekę, kino, restaurację, bar, siłownię i centrum spa.


Hotel EI Encanto


Meksyk jest prawdopodobnie jednym z najbardziej bogatych kulturowo krajów Ameryki Północnej, cywilizacją Olmeków, cywilizacją Teotihuacan, cywilizacją Azteków i cywilizacją Majów. Od pysznych lokalnych przekąsek po spektakularne naturalne krajobrazy – znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz.


Strome góry, piękne plaże, zamożne miasta z bagnami i lasami. Kolorowy klimat i krajobraz, wielowiekowa starożytna cywilizacja indyjska; Entuzjastycznie nastawieni mieszkańcy Meksyku, jak tęskni się za tym miejscem!


Hotel EI Encanto


Jeśli masz szansę, musisz przyjechać do Meksyku, wziąć udział w wspaniałej uczcie i cieszyć się francuskimi zwyczajami. Nieświadomie się od tego uzależnisz, oddasz się dobrobytowi i pustce, Zderzeniu starożytności z nowoczesnością, Połączeniem człowieka i natury.


Hotel EI Encanto


Następny: Nic

Prawa autorskie © Couture Jardin LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone Mapa witryny