Dom / PROJEKTANT
projektant

W wieku 14 lat Normand Couture, francuski chłopak z Kanady, zaprojektował całą swoją sypialnię od góry do dołu, łącznie z meblami. Był to wówczas wyjątkowy wygląd, który od razu wzbudził pasję do tworzenia. Jednak wówczas nie miał jeszcze świadomości, że całą swoją karierę zawodową poświęci światu designu.


W wieku 21 lat otworzył swój pierwszy sklep o nowoczesnym designie i wkrótce jeden sklep przekształcił się w siedem lokalizacji we wschodniej Kanadzie. To właśnie w tym momencie naprawdę zaczął projektować meble wewnętrzne.


Wraz z rozwojem firmy i po latach podróżowania za granicę na targi, wkroczył do świata produkcji, gdzie stworzył Caméléon, odnoszący sukcesy wielofunkcyjny system siedzeń, który na przestrzeni lat zdobył wiele nagród i wyróżnień.


Znacznie później Normand został poproszony o zaprojektowanie mebli ogrodowych, a natychmiastowy odzew na jego twórczość był tak znakomity, że w 2009 roku na rynek trafiła marka COUTURE Jardin. Do tej pory jego projekty outdoorowe sprzedały się w ponad 60 krajach.


W sumie przyznano ponad 50 nagród za projektowanie produktów, osiągnięcia w handlu detalicznym i różne implikacje w świecie designu.


Zaprojektowane w Kanadzie i wysokiej jakości wykonane w Chinach to świetny przepis na dostarczanie światu najnowocześniejszych produktów charakteryzujących się doskonałym designem i wielką wartością.


COUTURE Jardin posiada liczne zabezpieczenia wzorów na całym świecie.


Dołącz do nas i spraw, aby życie na świeżym powietrzu było piękniejsze!


Prawa autorskie © Couture Jardin LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone Mapa witryny